XEA – niezwykła odsłona geometrii

XEA wykracza poza standardowe wyobrażenie o wannach wolnostojących. Geometryczna struktura na zewnętrznej ścianie kontrastuje z jej płynnym, owalnym wnętrzem, które zaprasza do wyjątkowych kąpieli.

XEA to wyjątkowa dbałość o detale zarówno w aspekcie wizualnym, jak i funkcjonalnym. Połączenie nieoczywistej geometrii, satynowej struktury i komfortowego profilu wnętrza tworzy produkt zdecydowanie wyjątkowy, dedykowany miłośnikom rzeczy niezwykłych. Stanowi idealny punkt centralny w każdej aranżacji przestrzeni łazienkowej, skupia uwagę i intryguje.

Ta odważna, a zarazem subtelna wanna wykonana została z materiału Mineral Composite. Materiał równie niebywały jak sama wanna stanowi połączenie skały dolomitowej i żywicy elastycznej, której to użycie w produkcji zapewnia niedostępne dla innych materiałów możliwości formowania produktów.

Materiał jest dodatkowo recyklingowalny i bardzo odporny na zniszczenie. Wanna posiada zintegrowany system odpływowy klick–klack, wykonany także z materiału Mineral Composite, który w pozycji otwartej znajduje się na równej linii z dnem, subtelnie komponując się z wanną.

Design by Magdalena Musiał

By zachęcić do kąpieli we dwoje, odpływ został umieszczony centralnie.
Pod dnem wanny znajduje się wolna przestrzeń o wysokości 100 mm – umożliwia to zamontowanie standardowego syfonu, bez konieczności pracochłonnego kucia podłogi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wannie XEA, skontaktuj się z wybranym salonem Elements:

Produkt dostępny wyłącznie w sieci salonów łazienkowych Elements